Navigace

Na prvý pohľad sú teleskopické nakladače podobné žeriavom a vysokozdvižným vozíkom. Pri bližšom porovnání však zistíte, že sú omnoho praktickejšie. Zabudnite na starosti s rozsiahlym strojovým parkom. Prenajmite si výsuvný manipulátor a dokonale nahradíte niekoľko ďalších strojov a zariadení.

Kde sa využíva teleskopický nakladač

V blízkej budúcnosti sa výsuvné nakladače zásluhou svojej univerzálnosti pravdepodobne stanú povinným vybavením moderného poľnohospodára. Dnes nájdu využitie:

 • V poľnohospodárstve (na poli aj vo výrobe)
 • na stavbách
 • vo veľkých skladoch
 • v priemysle
 • na prekladiskách

Čo dokáže teleskopický manipulátor

Široké spektrum využitia výsuvných manipulátorov zahŕňa predovšetkým zdvíhanie a prepravu rozličných materiálov (o hmotnosti do 4 ton). V prípade namontovaného koša s ovládačom sa používajú k zdvíhaniu obsluhy (na montáže, opravy, stavebné práce a pod.).

Vlastnosti výsuvných nakladačov

Pri zapožičaní teleskopického manipulátora od Romanko s.r.o. oceníte najmä:

 • pohon všetkých štyroch kolies pre dobrú manipuláciu a jednoduchý presun
 • výkonný turbodieslový motor
 • dĺžku teleskopického výložníka až 17,5 metrov
 • variabilitu zakončenia manipulátora - vidly, lyžica, kôš, navijak
 • systém zámku zadných náprav, ktorý zvyšuje jeho stabilitu
 • špeciálne stabilizátory ( voliteľné vybavenie )- ideálne pre prácu na nerovnom povrchu.

Prenajmite si  teleskopický manipulátor. Budete mať k dispozícii skvelého pomocníka pre výškové práce vrátane servisu a ďalších služieb.

Teleskopické manipulátory

MERLO 45.21

Teleskopický manipulátor s maximálnou výškou 21 m a nosnosťou 4,5 t.

21 m a 4,5 t
MERLO 45.19

Teleskopický manipulátor s maximálnou výškou 19 m a nosnosťou 4,5 t.

19m a 4,5 t
MERLO 101.10

Teleskopický manipulátor s maximálnou výškou 10 m a nosnosťou 10 t.

10 m a 10 t
Manitou MT 625

Teleskopický manipulátor s maximálnou výškou 6 m a nosnosťou 2,5 t.

6 m a 2,5 t
KONTAKTUJTE NÁS
a zistite cenu prenájmu
Veľký počet zákazníkov pred vami využil naše komplexné služby vrátane servisu a odborného poradenstva. Potrebujete aj vy prenajať žeriav, alebo si požičať pracovnú plošinu? Chcete mať istotu uskutočnenia zákazky aj v náročných terénnych a poveternostných podmienkach? Trváte na kvalitne, presnosti a v dohodnutom čase realizovanej práci? Máte akékoľvek špeciálne požiadavky v oblasti prenájmu žeriavov a vysokozdvižných plošín? Ak ste z ktorejkoľvek časti Českej alebo Slovenskej republiky, stačí vyplniť formulár. Je to rýchle , bezplatné a my sa vám obratom ozveme späť..

Fungujeme po celej ČR a SR

Sme vám nablízku kdekoľvek na Slovensku. Zabezpečíme prenájom autožeriavu v Bratislave, Košiciach aj Žiline, ale požičiavame žeriavy tiež v Nitre, Banskej Bystrici či Prešove.

Uskutočňujeme žeriavnicke práce aj v Českej Republike. Rovnako dostupná je aj naša požičovňa vysokozdvižných plošín: Bratislava, Trnava, Poprad, Trenčín, Komárno, kde všade sa na nás môžete s dôverou obrátiť. Pronajať plošinu v okolí Žiliny, Nitry alebo Martina a dalších miest už nie je problém. Potrebujete pracovné plošiny na Slovensku? Nie je nič jednoduchšieho, jako kontaktovať Romanko, s.r.o. a my sa o všetko postaráme.

Mapa působení Romanko.sk

Copyright © 2023 Romanko.sk