Navigace

Sme žeriavy, plošiny a eště omnoho viac. O spoločnosti Romanko s.r.o.

Od roku 1992 sme profesionálnym poskytovateľom služieb a riešení v prenájme žeriavov, plošín a ďalšej techniky pre práce vo výškach. Každú realizáciu v oblasti špecializovaných zdvíhacích zariadení zabezpečíme od A do Z, aby ste sa nemuseli o nič starať a na stavbe všetko klapalo.

Jadrom našej činnosti je Požičovňa vysokozdvižných plošín a žeriavov so širokým výberom moderných strojov. Súčasťou prenájmu je skúsený a zodpovedný strojník, ktorý zariadenie dokonale ovláda.

Spoľahnite sa na dlhodobé partnerstvo s nami pri realizácii aj tých najzložitejších stavebných prác. Poskytujeme stavebný a montážny servis spojený s výstavbou budov, telekomunikačních a energetických objektov vrátane veterných elektrární.

Čo získate pri spolupráci s Romanko s.r.o.

  • Komplexné služby a prenájom žeriavov v celej Českej republike a Slovensku
  • požičovňu vysokozdvižných plošín a manipulátorov
  • skúsený tým zahrňujúci operátorov a inžinierov
  • stavebné žeriavy v perfektnom technickom stave a vždy pripravené k činnosti
  • istotu realizácie zákazky aj v tých najobtiažnejších klimatických a terénnych podmienkach
  • zaujímavé ceny vrátane zliav a bonusov pri dlhodobej spolupráci
  • servis a bezplatné odborné poradenstvo
  • ústretovosť voči vašim individuálnym požiadavkám,
  • vždy včas a presne odvedenú prácu
KONTAKTUJTE NÁS
a zistite cenu prenájmu
Veľký počet zákazníkov pred vami využil naše komplexné služby vrátane servisu a odborného poradenstva. Potrebujete aj vy prenajať žeriav, alebo si požičať pracovnú plošinu? Chcete mať istotu uskutočnenia zákazky aj v náročných terénnych a poveternostných podmienkach? Trváte na kvalitne, presnosti a v dohodnutom čase realizovanej práci? Máte akékoľvek špeciálne požiadavky v oblasti prenájmu žeriavov a vysokozdvižných plošín? Ak ste z ktorejkoľvek časti Českej alebo Slovenskej republiky, stačí vyplniť formulár. Je to rýchle , bezplatné a my sa vám obratom ozveme späť..

Fungujeme po celej ČR a SR

Sme vám nablízku kdekoľvek na Slovensku. Zabezpečíme prenájom autožeriavu v Bratislave, Košiciach aj Žiline, ale požičiavame žeriavy tiež v Nitre, Banskej Bystrici či Prešove.

Uskutočňujeme žeriavnicke práce aj v Českej Republike. Rovnako dostupná je aj naša požičovňa vysokozdvižných plošín: Bratislava, Trnava, Poprad, Trenčín, Komárno, kde všade sa na nás môžete s dôverou obrátiť. Pronajať plošinu v okolí Žiliny, Nitry alebo Martina a dalších miest už nie je problém. Potrebujete pracovné plošiny na Slovensku? Nie je nič jednoduchšieho, jako kontaktovať Romanko, s.r.o. a my sa o všetko postaráme.

Mapa působení Romanko.sk

Copyright © 2023 Romanko.sk