Navigace

Kompletný servis žeriavov

Obráťte se na nás v prípade akýchkoľvek technických porúch či prevádzkových problémov vášho žeriava. Uskutočňujeme opravy elektrických, hydraulických a mechanických častí žeriavov značky Liebherr v našom vlastnom servisnom stredisku. Súčasťou opráv je spracovanie projektovej dokumentácie a technická pomoc.

Aký servis žeriavov zabezpečujeme

Či už se jedná o záručný, pozáručný, bežný alebo generálny servis, neváhajte sa na nás obrátiť v prípade potreby:

  • Opravy výložníkov v žeriavoch
  • opravy hydraulických systémov žeriava
  • opravy podvozku žeriavov
  • opravy systému riadenia žeriava
  • opravy brzdových systémov v žeriavoch
  • diagnostiky prevodoviek žeriavov
  • diagnostiky porúch bezpečnostného zariadenia žeriava
  • kalibrácie bezpečnostných zariadení a indikátora vysokého napätia
  • geometrie kolies žeriava

Servisovať žeriav u nás je výhodné

Prečo opraviť žeriav práve u Romanko s.r.o.? Od nás získáte kompletné služby bez kompromisov.

Servis žeriavov poskytujeme  po celej ČR a SR

Vďaka mobilnej servisnej základni vybavenej diagnostickými nástroji a zariadením za vami prídeme kdekoľvek na území Českej republiky a Slovenska. Pokazený žeriav opravíme priamo na stavbe alebo vo vašom podniku.

Zamestnávame iba profesionálny personál

Za dlhé roky činnosti našej firmy sme získali veľké množstvo skúseností s opravami žeriavov a ich príslušenstva. Náš odborný servisní tým technikov má bohatú prax vďaka stovkám úspešne uskutočnených opráv. Poradíme si s akýmikoľvek požiadavkami.

Prispôsobíme sa vám

Vieme, že čas sú peniaze, a že stavba sa nesmie zastaviť. Ak sa dostanete do problémov s vaším žeriavom, kontaktujte nás kdekoľvek. Sme časovo flexibilní, rýchlo vám vyrazíme na pomoc a vždy sa snažíme o čo najrýchlejšiu realizáciu opravy.

Zabezpečujeme náhradné diely pre žeriavy

Naším cieľom je vyladiť váš žeriav, aby kvalitne fungoval čo najdlhšiu dobu. Poradíme vám preto aj pri nákupe preverených náhradných dielov vrátane dodania.

Vyberte si z našich ďalších služieb

Za veľmi zaujímavé ceny ponúkame realizáciu revíznych skúšok a odborné školenia vášho personálu. Ideálnym spôsobom, ako si ušetriť starosti, je zapožičanie žeriava aj s obsluhou od nás.

KONTAKTUJTE NÁS
a zistite cenu prenájmu
Veľký počet zákazníkov pred vami využil naše komplexné služby vrátane servisu a odborného poradenstva. Potrebujete aj vy prenajať žeriav, alebo si požičať pracovnú plošinu? Chcete mať istotu uskutočnenia zákazky aj v náročných terénnych a poveternostných podmienkach? Trváte na kvalitne, presnosti a v dohodnutom čase realizovanej práci? Máte akékoľvek špeciálne požiadavky v oblasti prenájmu žeriavov a vysokozdvižných plošín? Ak ste z ktorejkoľvek časti Českej alebo Slovenskej republiky, stačí vyplniť formulár. Je to rýchle , bezplatné a my sa vám obratom ozveme späť..

Fungujeme po celej ČR a SR

Sme vám nablízku kdekoľvek na Slovensku. Zabezpečíme prenájom autožeriavu v Bratislave, Košiciach aj Žiline, ale požičiavame žeriavy tiež v Nitre, Banskej Bystrici či Prešove.

Uskutočňujeme žeriavnicke práce aj v Českej Republike. Rovnako dostupná je aj naša požičovňa vysokozdvižných plošín: Bratislava, Trnava, Poprad, Trenčín, Komárno, kde všade sa na nás môžete s dôverou obrátiť. Pronajať plošinu v okolí Žiliny, Nitry alebo Martina a dalších miest už nie je problém. Potrebujete pracovné plošiny na Slovensku? Nie je nič jednoduchšieho, jako kontaktovať Romanko, s.r.o. a my sa o všetko postaráme.

Mapa působení Romanko.sk

Copyright © 2020 Romanko.sk