Navigace

Samohybné nožnicové plošiny z našej požičovne Romanko s.r.o.,  sú určené na prácu na miestach a prevádzkach, kde pracovný priestor vyžaduje predovšetkým pohyb kolmo nahor. Patria do skupiny vysokozdvižných plošín, vyznačujú sa prácou vo zvislej osi a väčší vodorovný dosah (do strán) naopak neumožňujú.

Základné delenie nožnicových vysokozdvižných plošín

Podľa druhu pohonu sa delia samohybné nožnicové  plošiny na  elektrické a dieselové.

Elektrické nožnicové pracovné plošiny

Prenajmite si elektrickú nožnicovú plošinu so vstavanou nabíjačkou. Denná doba nabíjania je minimálne 8 hodín bez prerušenia. Po nabití je možné so strojom pracovať 8 až 16 hodín v závislosti na druhu práce a typu plošiny.

Nožnicové plošiny poháňané vlastným dieselovým motorom

Ak potrebujete pracovať vo vonkajšom prostredí, alebo  terénoch bez závislosti na elektrickom prúde, vyberte si v našej požičovni dieselové nožnicové plošiny.

Bezpečnosť a istota na nožnicovej plošine

Práce vo výškach často prinášajú veľké riziko. Nožnicová plošina ho prakticky minimalizuje a zaručuje čo najväčšiu bezpečnosť práce.

Kde využijete samohybnú nožnicovú plošinu

Vďaka obrovskej mobilite, vysokej nosnosti v koši a schopnosti práce na nerovnom teréne sa so systémom nožnicového zdvíhania môžete stretnúť v celej rade priemyselných odvetví. Uplatnenie nájdu napríklad pri zastrešovaní budov, v logistike a na letiskách. Využite prenájom nožnicových plošín a získajte skvelého pomocníka presne pre vašu potrebu vrátane kompletného servisu a ďalších služieb!

Nožnicove dieselové plošiny

Genie GS-5390 RT

Nožnicová plošina s maximálnou výškou 18 m a nosnosťou 680 kg.

18 m a 680 kg
Genie GS-4390 RT

Nožnicová plošina s maximálnou výškou 15 m a nosnosťou 680 kg.

15 m a 680 kg
Genie GS-3369RT

Nožnicová plošina s maximálnou výškou 12 m a nosnosťou 454 kg.

12 m a 454 kg
Genie GS-3390 RT

Nožnicová plošina s maximálnou výškou 12 m a nosnosťou 1134 kg.

12 m a 1134 kg
Genie GS-2669RT

Nožnicová plošina s maximálnou výškou 10 m a nosnosťou 680 kg.

10 m a 680 kg
KONTAKTUJTE NÁS
a zistite cenu prenájmu
Veľký počet zákazníkov pred vami využil naše komplexné služby vrátane servisu a odborného poradenstva. Potrebujete aj vy prenajať žeriav, alebo si požičať pracovnú plošinu? Chcete mať istotu uskutočnenia zákazky aj v náročných terénnych a poveternostných podmienkach? Trváte na kvalitne, presnosti a v dohodnutom čase realizovanej práci? Máte akékoľvek špeciálne požiadavky v oblasti prenájmu žeriavov a vysokozdvižných plošín? Ak ste z ktorejkoľvek časti Českej alebo Slovenskej republiky, stačí vyplniť formulár. Je to rýchle , bezplatné a my sa vám obratom ozveme späť..

Fungujeme po celej ČR a SR

Sme vám nablízku kdekoľvek na Slovensku. Zabezpečíme prenájom autožeriavu v Bratislave, Košiciach aj Žiline, ale požičiavame žeriavy tiež v Nitre, Banskej Bystrici či Prešove.

Uskutočňujeme žeriavnicke práce aj v Českej Republike. Rovnako dostupná je aj naša požičovňa vysokozdvižných plošín: Bratislava, Trnava, Poprad, Trenčín, Komárno, kde všade sa na nás môžete s dôverou obrátiť. Pronajať plošinu v okolí Žiliny, Nitry alebo Martina a dalších miest už nie je problém. Potrebujete pracovné plošiny na Slovensku? Nie je nič jednoduchšieho, jako kontaktovať Romanko, s.r.o. a my sa o všetko postaráme.

Mapa působení Romanko.sk

Copyright © 2023 Romanko.sk