Navigace

Možnosť nasadenia do náročného terénu, široký pracovný rozsah a flexibilita ich ovládania, to sú základné charakteristiky teleskopických a kĺbových plošín. Ich prenájmom získate zdatného pomocníka pre široké spektrum činností.

Konštrukčne ich tvorí predovšetkým kĺbové rameno platformy, umožňujúce prístup na veľmi náročne dostupné miesta – dokonca aj pod úrovňou terénu. Teleskopické modely majú pracovný rozsah 10 až 36 metrov. Pohon na všetky štyri kolesá s oscilačnou nápravou predurčuje použitie stroja do obtiažnych terénnych podmienok.

Výhody prenájmu kľbových plošín

Kĺbové pracovné plošiny od Romanko s.r.o. vám umožnia pracovať:

  • Vo vonkajšom, nespevnenom teréne, vo vysokých nadmorských výškach aj v podzemných priestoroch
  • vo veľkom pracovnom rozsahu, vodorovne sa otáčajú o 360 °
  • s možnosťou ovládania z horného koša a z panelu v spodnej časti (aj pri maximálnej pracovnej výške),
  • ovládanie v pohybe tiež v priebehu dosahovania najvyššej  pracovnej výšky.

Využite prenájom kĺbových a teleskopických vysokozdvižných plošín, získate jedinečného pomocníka do ťažkého terénu, vrátane servisu a ďalších služieb!

Kĺbové dieselové pracovné plošiny 4x4

Genie Z-80

Kľbová plošina s maximálnou výškou 26 m a nosnosťou 227 kg.

26 m a 227 kg
GENIE Z-51/30 JRT

Kĺbová plošina s maximálnou výškou 17,62 m a nosnosťou 227 kg.

17,62 m a 227 kg
Genie Z-45/25 JRT

Kĺbová plošina s maximálnou výškou 16 m a nosnosťou 227 kg.

16 m a 227 kg
KONTAKTUJTE NÁS
a zistite cenu prenájmu
Veľký počet zákazníkov pred vami využil naše komplexné služby vrátane servisu a odborného poradenstva. Potrebujete aj vy prenajať žeriav, alebo si požičať pracovnú plošinu? Chcete mať istotu uskutočnenia zákazky aj v náročných terénnych a poveternostných podmienkach? Trváte na kvalitne, presnosti a v dohodnutom čase realizovanej práci? Máte akékoľvek špeciálne požiadavky v oblasti prenájmu žeriavov a vysokozdvižných plošín? Ak ste z ktorejkoľvek časti Českej alebo Slovenskej republiky, stačí vyplniť formulár. Je to rýchle , bezplatné a my sa vám obratom ozveme späť..

Fungujeme po celej ČR a SR

Sme vám nablízku kdekoľvek na Slovensku. Zabezpečíme prenájom autožeriavu v Bratislave, Košiciach aj Žiline, ale požičiavame žeriavy tiež v Nitre, Banskej Bystrici či Prešove.

Uskutočňujeme žeriavnicke práce aj v Českej Republike. Rovnako dostupná je aj naša požičovňa vysokozdvižných plošín: Bratislava, Trnava, Poprad, Trenčín, Komárno, kde všade sa na nás môžete s dôverou obrátiť. Pronajať plošinu v okolí Žiliny, Nitry alebo Martina a dalších miest už nie je problém. Potrebujete pracovné plošiny na Slovensku? Nie je nič jednoduchšieho, jako kontaktovať Romanko, s.r.o. a my sa o všetko postaráme.

Mapa působení Romanko.sk

Copyright © 2023 Romanko.sk